WARNING: The forum is now in read-only mode as we will soon be transitioning to different forum software. Feel free to join our Discord server in the meantime.
User avatar
Pitereo
Posts:22
Joined:Fri Apr 26, 2013 4:40 pm
Location:Poland
Problem z levelem .

Wed May 01, 2013 2:43 pm

Witam,
Otóż sprawa jest taka, że dzisiaj koło godz. 14-15 wyrzuciło mnie z serwera z powodem, z którego wynikało, że to wina mojego łącza. Dobra, wyłączyłem bf'a i okazało się, że mój poziom został wyzerowany, jednak statystyki po prawej stronie zostały takie jak były. Czy jest to spowodowane jakimś moim działaniem? Proszę o pomoc, i jeśli to możliwe o wyjaśnienie tego.

Pozdrawiam.

User avatar
KijemGo
Posts:29
Joined:Mon Feb 18, 2013 6:22 am

Re: Problem z levelem .

Wed May 01, 2013 3:34 pm

Hmm chyba twoja wina bo moje staty sie nie zmieniły ale ja dzisiaj nie grałem.
"Zostawcie to Polakom! "
Laissez faire aux Polonais! (fr.)
~Napoleon Bonaparte

User avatar
CactusPie
Posts:451
Joined:Mon Dec 17, 2012 4:48 pm
Location:Poland

Re: Problem z levelem .

Wed May 01, 2013 3:48 pm

Możliwe, że twoje statystyki uległy uszkodzeniu. Nabij jeden level, a być może wrócą do normy. Doświadczenie jest liczone osobno od levela, więc w momencie, gdy twój level wzrośnie, nowy level zostanie na nowo policzony na podstawie całego zdobytego doświadczenia. Jeżeli to nic nie da, to niestety nie możemy Ci pomoć, ponieważ nie są tworzone kopie zapasowe bazy danych ze statystykami.

KondzioCard
Posts:1
Joined:Mon Jan 21, 2013 3:58 pm

Re: Problem z levelem .

Wed May 01, 2013 4:37 pm

Też tak miałem, wyloguj się i zaloguj w grze kilka razy, powinno pomóc, przynajmniej mi pomogło :)

User avatar
Pitereo
Posts:22
Joined:Fri Apr 26, 2013 4:40 pm
Location:Poland

Re: Problem z levelem .

Wed May 01, 2013 8:58 pm

Dzięki chłopaki za wypowiedzi, postaram się coś pokombinować. ;)

Return to “Polish”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests